Българският форум за Кристина Агилера
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският форум за Кристина Агилера

Българският форум за Кристина Агилера
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любима визия?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
xtina
Администратор
xtina


Брой мнения : 25
Join date : 03.04.2010

Любима визия? Empty
ПисанеЗаглавие: Любима визия?   Любима визия? Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 2:35 am

Коя ви е любимата визия на Кристина? Сладка тийнеджърка, мръсница или дама от 30-те ? Какво мислите за най-новата и визия в стил Bionic? Челна или руса?
Върнете се в началото Go down
b3b0k_69
Новак
b3b0k_69


Брой мнения : 16
Join date : 04.04.2010
Age : 31

Любима визия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима визия?   Любима визия? Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 10:24 pm

Няма значения какъв ще бъде стилът . Тя винаги е била и ще бъде страхотна. Лично на мен ми допадаше най-много Stripped. Черната коса, предизвикателното облекло...Тогава Кристина буквално "къртеше мивки"... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Genie
Администратор
Genie


Брой мнения : 37
Join date : 03.04.2010

Любима визия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима визия?   Любима визия? Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 12:42 am

На мен също най-много ми харесваше стилът й по времето на Stripped. Дрехите й от тогава не ми допадат особено много, всъщност някои са отвратителни. Това, което ми харесва в тях, е че са предизвикателни и извън нормата. В периода на Back to Basics вече показва класа, тоалетите й пак са много секси, но са и стилни, но не са особено шокиращи. А по времето на дебютния албум.. тогава облеклото й не я изразяваше по никакъв начин. Имаше няколко опита да изрази собствен стил, но резултата беше просто катастрофален.
На втория въпрос: с черна коса определено ми допада повече.
Върнете се в началото Go down
http://christinabg.heavenforum.com
Sponsored content





Любима визия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима визия?   Любима визия? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима визия?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският форум за Кристина Агилера :: Кристина Агилера :: Стил-
Идете на: