Българският форум за Кристина Агилера
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският форум за Кристина Агилера

Българският форум за Кристина Агилера
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За мен

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Genie
Администратор
Genie


Брой мнения : 37
Join date : 03.04.2010

За мен Empty
ПисанеЗаглавие: За мен   За мен Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 12:55 am

Казвам се Теодора, на 14 год. съм. В момента съм осми клас в езикова гимназия с първи език английски. Живея в град Добрич. Искам да уча още няколко езика, но съм голям мързел и май няма да ме огрее. Слушам Кристина отскоро, може би около година и половина, но ми се струва като цяла вечност и просто "си нямам диея как съм живяла преди това" Evil or Very Mad Вече имам два диска - Back to Basics и Stripped, с тенденция да стават повече Twisted Evil Освен Крис слушам и.. абсолютно всякаква музика, ама наистина всякаква. Просто още нямам изграден вкус, след няколко години сигурно ще е различно. Не мога да ям почти никакво месо, но не съм вегетарианка. Защото ям луканка, а и не искам да си лепвам етикет, но доста приличам на такава.

Е, това е за което се сещам засега^^ Ако ви хрумва нещо можете да ме попитате. А, и си направете и вие такива теми, в които се представяте.
Върнете се в началото Go down
http://christinabg.heavenforum.com
Dani
Новак



Брой мнения : 5
Join date : 30.05.2010

За мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За мен   За мен Icon_minitimeНед Май 30, 2010 3:21 am

Здравей, Теди! Струваш ми се адски приятен човек и много ще се радвам да се опознаем. cheers Имаме много общи неща - най-вече Кристина, и аз я харесвам от горе-долу толкова време. Хм, да те попитам нещо - кога си родена (на коя дата)? Smile
Върнете се в началото Go down
 
За мен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският форум за Кристина Агилера :: Нека се запознаем! :: Автобиография-
Идете на: